Fleecepläd/filt i RPET. Levereras i RPET polyesterpåse. 180 gr/m² fleece. Mått: 120x150cm.
Blå
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.600 x 0.300 x 0.350 M |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 150 cm |
| Grossvikt | 0.384 kg |
| Nettovikt | 0.343 kg |
| Volym | 0.063 M3 |
| Material | RPET |
| EAN | 8719941049345 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 15 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 369 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 248,00 kr
Från 35,00 kr
Från 5,52 kr
Från 5,52 kr
Från 29,55 kr
Från 17,05 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |