Bordstablett/underlägg i kork.
Beige
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 40 x 30 x 0,3 cm |
| Tryckyta | Laser: 6 x 5 cm, DTF Transfer: 10 x 10 cm, Transfer: 10 x 10 cm |
| Vikt | 0.093 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 6621 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 210,00 kr
Från 40,80 kr
Från 40,60 kr
Från 274,00 kr
Från 17,30 kr
Från 217,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |