Oval brödkorg utan handtag. Tillverkad i pil. Handgjord i Europa.
Naturell (311)
| Material | Pil |
| Höjd | 40 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Längd | 20 cm |
| Storlek | 30 cmx40 cmx20 cm |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Leveranstid | Ca 2 månader |
| Ursprungsland | Polen |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2,32 kr
Från 34,55 kr
Från 19,20 kr
Från 9,12 kr
Från 11,10 kr
Från 5,04 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |