Elektrisk salt- och pepparkvarn i rostfritt stål med gummigrepp, salt/peppar manövreras med två separata knappar.
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 6,2 x 17,2 cm |
| Material | Rostfritt stål, Gummi |
| Tryckyta | 3 x 1,5 cm |
| Vikt | 0.368 kg |
| Batterier | 6 x AAA |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 848 |
| Inkommande v.29, 2026 | 2000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 150,00 kr
Från 154,00 kr
Från 64,50 kr
Från 22,80 kr
Från 11,80 kr
Från 52,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |