Mortel i marmor.
Antrasit
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | ø 10,3 x 10,3 cm |
| Tryckyta | 5 x 2 cm |
| Vikt | 1.375 kg |
| Antal per innerlåda | 8 |
| Antal per ytterlåda | 8 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 56 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 20,90 kr
Från 25,70 kr
Från 14,60 kr
Från 64,50 kr
Från 76,50 kr
Från 25,70 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |