Lunchlåda i rostfritt stål med starka och säkra sidospännen. Inklusive inre avdelare. Kapacitet: 1200 ml.
Matt silver
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.370 x 0.325 x 0.430 M |
| Längd | 19 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Höjd | 6 cm |
| Grossvikt | 0.448 kg |
| Nettovikt | 0.359 kg |
| Volym | 0.052 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941060166 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 20,80 kr
Från 60,50 kr
Från 17,05 kr
Från 20,80 kr
Från 31,65 kr
Från 225,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |