Parmesan rivjärn i rostfritt stål med trähandtag. Vi graverar din logotyp på handtaget.
Beige
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 23,2 x 5,8 x 2,3 cm |
| Material | Rostfritt stål, Bambu |
| Tryckyta | 4 x 1 cm |
| Vikt | 0.070 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2505 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2,59 kr
Från 2,34 kr
Från 2,00 kr
Från 26,55 kr
Från 98,00 kr
Från 3,67 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |