Fin mormorsstol i skalad pil. Perfekt i sommarhuset eller i uterummet.
| Antal | 4 | 6 | 8 | 10 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 2719,00 | 2646,00 | 2563,00 | 2555,00 |
Naturell (311)
| Material | Pil |
| Höjd | 40/110 cm |
| Bredd | 68 cm |
| Storlek | 68 cmx40/110 cm |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Leveranstid | Ca 2 månader |
| Ursprungsland | Polen |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 40,80 kr
Från 40,60 kr
Från 9,84 kr
Från 73,00 kr
Från 40,60 kr
Från 40,60 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |