Vikbar skrivbordslampa med 48 LED-lampor och 10W trådlös laddning och 2 USB-hubbar. Pekskärm. Utgång: DC 9V/1.1A (10W) för snabbladdning. Qi- laddning, kompatibel med senaste Androids moddellerna samt iPhone® 8 och nyare. FSC 100% | N5.7 | FSC-C213206
Trä
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.500 x 0.150 x 0.520 M |
| Längd | 12.2 cm |
| Bredd | 16.9 cm |
| Höjd | 45.5 cm |
| Grossvikt | 0.65 kg |
| Nettovikt | 0.55 kg |
| Volym | 0.039 M3 |
| Material | Bambu |
| EAN | 8719941054684 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 10 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1892 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 132,00 kr
Från 267,00 kr
Från 35,00 kr
Från 5,52 kr
Från 5,52 kr
Från 29,55 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |