Stor robust flasköppnare av borstad rostfritt stål.
Svart
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 17,8 x 4 x 0,1 cm |
| Material | Rostfritt stål |
| Tryckyta | 6 x 3 cm |
| Vikt | 0.090 kg |
| Antal per innerlåda | 60 |
| Antal per ytterlåda | 120 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.20, 2026 | 8160 |
| Inkommande v.33, 2026 | 1840 |
| Inkommande v.36, 2026 | 15000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 25,90 kr
Från 5,51 kr
Från 5,43 kr
Från 21,25 kr
Från 4,80 kr
Från 18,25 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |