Droppformat timglas för att hålla redan på tiden i duschen. Visar på max 5 minuter.
Vit (02)
| Material | Plast, Glas |
| Höjd | 4 cm |
| Bredd | 9,8 cm |
| Längd | 12,7 cm |
| Storlek | 9,8 cmx4 cmx12,7 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 74/8.75 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 25/100 |
| Kartongstorlek | 23 cmx53 cmx51 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI709602 | 7884 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 419,00 kr
Från 159,00 kr
Från 28,40 kr
Från 27,20 kr
Från 10,35 kr
Från 7,68 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |