Nödhammare med handledsrem och inbyggd bältesskärare i handtaget. Glaskrossen i härdat stål med två spetsar och bältesskäraren kan användas för att komma undan i händelse av en olycklig situation.
| Antal | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 64,00 | 62,00 | 60,00 | 59,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | ABS plast |
| Storlek | 10 x 14,5 x 2,5 cmcm |
| Förpackning | 100st |
| Bruttovikt | 15kg |
| Vikt | 14kg |
| Förpackning | 36x46x15cm |
| GTIN / EAN | 8713159145721 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 17356 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 307,00 kr
Från 23,35 kr
Från 2,92 kr
Från 7,52 kr
Från 65,00 kr
Från 580,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |