Golfbollset
Vit
Europaledande leverantör av profilprodukter med fokus på kundnytta och kundglädje! Sortimentet omfattar allt från giveaways till exklusiva gåvor.
| Storlek | 13,5 x 4,5 x 4,5 cm |
| Material | Gummi, Plast |
| Tryckyta | ø 2 cm |
| Vikt | 0.155 kg |
| Antal per innerlåda | 96 |
| Antal per ytterlåda | 96 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3301 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 1,09 kr
Från 9,74 kr
Från 41,35 kr
Från 60,50 kr
Från 3,22 kr
Från 80,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |