En vägg med fönster som passar våra 6 x 3 m tält. Dessa väggar kan levereras både med eller utan tryck.
| Antal | 1 | 11 | 21 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 1485,00 | 1458,00 | 1430,00 |
Vit (02)
| Material | 420D polyester, PVC |
| Höjd | 210 cm |
| Bredd | 600 cm |
| Storlek | 600 cmx210 cm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | No |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Ex.works Halmstad |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 9637,00 kr
Från 14364,00 kr
Från 1528,00 kr
Från 7637,00 kr
Från 13000,00 kr
Från 4728,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |