Screentryckt flagga i 170 g mjukvävd polyester som rör sig fint i vinden. God hållbarhet. Levereras med karbinhakar och förstärkta ytterhörnor. 3 sömmar runt flaggan. Vi producerar flaggorna i önskad storlek och design. Levereras 1 st i polybag.
Generella rekommendationer för att ha hela och fräscha flaggor är att planera för 3-4 flaggor per flaggstång och år.
| Antal | 1 | 3 | 4 | 5 | 6 | 8 | 10 | 15 | 20 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 1839,00 | 1389,00 | 1253,00 | 1161,00 | 1078,00 | 988,00 | 902,00 | 811,00 | 677,00 | 673,00 | 654,00 | 639,00 |
Vit (02)
| Material | 170g mjukvävd polyester |
| Bredd | 300 cm |
| Längd | 180 cm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 30 cmx40 cmx52 cm |
| Leveranstid | Ca 4 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | REACH |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 540,00 kr
Från 437,00 kr
Från 655,00 kr
Från 397,00 kr
Från 1482,00 kr
Från 637,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |