Stililga och kreativa modeller som skapar extra uppmärksamhet för din kampanj. Beachflagga Shield. Inkl flagga, mast, bag och XPO spike. Mast 240 cm, flagga 76x201 cm. Levereras 1 set i en svart nylonbag.
| Antal | 1 | 6 | 10 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 1391,00 | 1262,00 | 1227,00 | 1206,00 | 1180,00 |
Vit (02)
| Variant | Antal |
|---|---|
| 76 cm x Pole: 240 cm | |
| 104 cm x Pole: 335 cm | |
| 149 cm x Pole: 490 cm |
| Material | 130g polyester |
| Höjd | 201 cm |
| Bredd | 76 cm |
| Längd | Pole: 240 cm |
| Storlek | 76 cmx201 cmxPole: 240 cm |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Leveranstid | Ca 3 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Ex.works Halmstad |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 1073,00 kr
Från 346,00 kr
Från 1291,00 kr
Från 873,00 kr
Från 1028,00 kr
Från 828,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |